Nowe części do aut Francuskich

Części OEM oraz zamienniki. Nasza specjalizacja:

Administratorem sklepu jest jest firma FHU Cardona Anna Grabik-Dziuba Plac Wojska Polskiego 151/25, 05-075 Warszawa.

I. REKLAMACJE

 1. 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem firmacardona@o2.pl, lub w formie pisemnej pod adres Sprzedawcy.
 2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
  1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
  2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
  3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację,
  5. inne niezbędne informacje, o których Sprzedawca informuje Kupującego. (po kontakcie ze Sprzedającym jest możliwość otrzymania odpowiedniego formularza reklamacji, który trzeba wypełnić i dołączyć do reklamowanej rzeczy)
 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
 4. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
 5. W uzasadnionych przypadkach, gdy pojawia się konieczność wysłania produktu do producenta/dystrybutora celem przeprowadzenia stosownych ekspertyz, termin rozpatrzenia reklamacji może ulec wydłużeniu, o czym Kupujący zostaje poinformowany przez Sprzedawcę.
 6. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest pod podany przez Kupującego adres e-mail bądź pocztą tradycyjną. Na części oryginalne Renault-Dacia wymagana jest opina autoryzowanego serwisu ASO. Gwarancja obejmuje wszystkie części zamontowane wyłącznie w wyspecjalizowanym warsztacie mechaniki samochodowej. Dokumentem potwierdzającym taki montaż jest faktura Vat lub paragon z dnia montażu. Kupujący dostarcza reklamowany towar na własny koszt.

Koszty przesyłki

 1. Jest zawsze jeden koszt wysyłki niezależnie ile przedmiotów zostanie zakupionych. W razie błędnego zsumowania kosztów wysyłki prosimy o kontakt.

Czas realizacji zamówień

 1. Wysyłki realizujemy codziennie w dni robocze kurierem do godziny 14.

Przetwarzanie danych osobowych

 1. Sklep przetwarza dane osobowe zgodnie z polityką prywatności, stanowiącą załącznik do niniejszego regulaminu.